رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September
چه خبر از #فجازی؟ چهار‌شنبه19خرداد

حمله به مکرون و روحانی و حواشی بی‌پایان برادر محسن

*نتایج نظرسنجی‌ها درباره میزان موفقیت نامزدهای ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی از رسانه‌ای به رسانه دیگر با تغییرات جالب و معنادداری همراه است. رسانه‌های جریان اصولگرا رئیسی را پیروز مناظرات عنوان کردند و برخی اصلاح طلبان همتی را. نکته جالب توجه این است که قاضی زاده نفر سوم و پدیده این مناظرات شناخته شده‌است […]

*نتایج نظرسنجی‌ها درباره میزان موفقیت نامزدهای ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی از رسانه‌ای به رسانه دیگر با تغییرات جالب و معنادداری همراه است. رسانه‌های جریان اصولگرا رئیسی را پیروز مناظرات عنوان کردند و برخی اصلاح طلبان همتی را. نکته جالب توجه این است که قاضی زاده نفر سوم و پدیده این مناظرات شناخته شده‌است

 

*روسای غایب دو قوه در مناظرات، به مجادلات دیروز واکنش نشان‌دادند. به گفته روحانی در مناظرات گویی تنها دولت است که مشکل دارد و قوای دیگر مسئله ای ندارند. …آقای صداوسیما چرا در سوالات از جنگ اقتصادی نگفتید و نپرسیدید. محمود واعظی هدف مناظرات را تخریب دولت دانسته است.

 

*رئیس مجلس هم در نطق امروز خود با بیان اینکه مردم در رنجند از برخی مسئولان خواست که کام ملت را با حرف های نابجا تلخ نکنند.

 

*سیلی که امانوئل مکرون از یک شهروند فرانسوی خورده از زوایای مختلف در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد.

*سعید حجاریان در واکنش به نظارت استصوابی و مناظرات توئیت زد مردم آب به آسیاب دشمن نریخته‌اند، آن را به تنور انتخابات ریخته‌اند!

 

*روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی نوشت تفکر داعشی در شورای نگهبان رخنه کرده و اعضای این شورا به نظر مردم توجهی ندارند.

 

*به گفته معاون وزیر ارتباطات، از ابتدای تیرماه استفاده از سامانه شاد رایگان نیست و همانند تعرفه پیام‌رسان‌های داخلی، به صورت یک‌سوم تعرفه اینترنت بین‌الملل محاسبه می‌شود. مسئولان ارشد آموزش و پرورش می‌گویند درتلاشند مهرماه امسال مدرسه ها باز شود.

 

*سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشته محتوای آموزشی و روش‌های تربیتی برای درونی‌سازی و تعمیق و ترویج فرهنگ حیا،‌ عفاف و حجاب مورد توجه قرار بگیرد.

 

*رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشته طرحی در مجلس تدوین شده که در صورت تصویب نهایی، آمار عملکرد هشت ساله دولت‌ روحانی زیر نظر هیاتی تدوین و منتشر خواهد شد تا از آمارسازی‌های دولت جلوگیری شود.

 

*پس از دور دوم مناظرات، تعریف و تمجید محسن رضایی از شهید باکری به عنوان یک فرمانده ترک‌زبان باعث شد تا آسیه باکری فرزند وی با توئیتی تند از رضایی انتقاد کند. در مقابل، دختر رضایی تصویری از حضور پدرش در کلاس درس منتشر کرد. تلفظ اشتباه عبارت «یاشاسین آذربایجان» و نقل قول از شاهین نجفی به جای یک دانشجو از دیگر حواشی اخیر رضایی بود.

 

*هادی حیدری کارتونیست مدعی شده محمدباقر قالیباف به دلیل نقاشی پرتره وی که در صفحه اول روزنامه سازندگی منتشر شده از او و مسئولان روزنامه شکایت کرده است. قالیباف در این تصویر خسته به نظر می‌رسد و با یک دستمال عرق پیشانی خود را پاک می‌کند.

 

*فیلم پرداد و فریاد حسن عباسی خطاب به رئیس جمهوری و حمله او به فرماندار پردیس و همه لیبرال‌ها از مرحوم منتظری گرفته تا اصلاح‌طلبان اخیرا وایرال شده است.

 

*رسانه‌های فارسی‌زبان خارجی این سخنان را به طور گسترده از سیدحسن نصرالله بازتاب دادند: حزب‌الله لبنان آماده است برای جبران کمبود سوخت در لبنان به سراغ ایران برود و با دولت این کشور برای خرید محموله‌های سوخت مذاکره کند.

 

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا