درباره مامن

«ایران؛ مامنی برای ما و من»؛ این رسانه در یک کلام به دنبال ایجاد «مامن» یعنی سرپناه فکری و اطلاع‌رسانی برای مخاطبانی است که هر کدام یک «من» تنها هستند و با «ما» شدن فاصله‌ دارند.

 

ایران‌مامن انعکاس صداهایی است که در جامعه کمتر به گوش می‌رسند یا در هیاهوی هزاران خبر و جولان دغدغه‌های پرشمار زندگی خاموش می‌شوند.

 

ایران‌مامن محل انعکاس دیدگاه‌ها درباره مهمترین مسائل جامعه و زندگی اعضای آن است تا شاید چاره‌ای برای هر یک از هزاران چالش پیش‌رو پدید آید.

 

راهبرد ایران‌مامن تنها خبررسانی دقیق و ارائه تحلیل رویدادها نیست بلکه جست‌وجوی نگاهی متفاوت به رخدادهای پیرامون هر کدام از ما است تا بلکه از روزنه این نگاه متفاوت، دورنمایی از دگرگونی‌های مثبت در حیات فردی و اجتماعی شکل بگیرد.

 

این رسانه به دنبال کسب، اشتراک و انتقال تجربه و آموزش‌هایی کارآمد برای مواجهه یا واقعیاتی است که با سرنوشت هر کدام از ما گره می‌خورد.

 

ایران‌مامن به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی سیدمحمد محمدی مجوز خود را به شماره ۸۶۴۵۳ در میانه اردیبهشت‌ماه ۹۹ دریافت داشته و در قالب محتوا و محصولات گوناگون خبری- تحلیلی در فضای رسانه‌ای کشور جرات حضور پیدا کرده است. 

 

<div id=”div_eRasanehTrustseal_86453″></div>
<script src=”https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js”></script>
<script>eRasaneh_Trustseal(86453, false);</script>

مداد مشکی

کسب‌وکار
تبلیغات