رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September
شایعه
مظنه بازار- گزارش روزانه بورس از بهروز اشرف سمنانی/۱۷آذر۹۹

افت شاخص در روز شایعه‌پراکنی‌های غیر بورسی

امروز بازار پس از چند روز صعودی، با شایعه پراکنی‌هایی مواجه شده و در نتیجه ارزش شاخص کاهش یافت؛ هرچند به نظر می‌رسد روند بازار در روز آینده بازهم صعودی خواهد شد.   شاخص کل بورس تهران امروز با 10146.95 واحد کاهش معادل 0.67 درصد تا1,512,962.07 واحدی کاهش پیدا کرد. اگرچه که این کاهش در […]

امروز بازار پس از چند روز صعودی، با شایعه پراکنی‌هایی مواجه شده و در نتیجه ارزش شاخص کاهش یافت؛ هرچند به نظر می‌رسد روند بازار در روز آینده بازهم صعودی خواهد شد.

 

شاخص کل بورس تهران امروز با 10146.95 واحد کاهش معادل 0.67 درصد تا1,512,962.07 واحدی کاهش پیدا کرد. اگرچه که این کاهش در ساعت پایانی بازار رخ داد و مشخص شد که برخی شایعات و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای باعث این افت شدند.

 

شاخص هم وزن بورس تهران اما با 442,738.97 واحد افزایش به 442,738.97 واحدی رسید و بار دیگر نشان داد که سهم‌های کوچک همچنان ارزش سرمایه‌گذاری خوبی دارند و کمتر با ریزش‌های ناگهانی مواجه می‌شوند.

 

امروز نمادهای «تاپیکو»، «فولاد» و «کگل» بیشترین اثر منفی و نمادهای «رمپنا»، «وبصادر» و «وتجارت» بیشتر اثر مثبت را بر شاخص داشتند.

 

به گزارش ایران مامن، شاخص بازار فرابورس هم اندکی کاهش پیدا کرد و با 23.46واحد کاهش به 19,178.49 واحدی رسید.

 

نمادهای «آریا»، «زاگرس» و «ذوب» بیشترین تاثیر منفی و نمادهای «مارون»، «کگهر» و «شاوان» هم بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند.

 

امروز به صورت رسمی عرضه اولیه‌های بعدی هم برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه آماده شدند.

 

فردا سه‌شنبه ۱۸آذرماه سهام شرکت «سرمایه‌گذاری کوثر بهمن» با نماد «وکبهمن» و پس‌فردا چهارشنبه ۱۹آذر سهام «شرکت پتروشیمی بوعلی سینا» با نماد «بوعلی» به بازار سرمایه وارد خواهند شد که نشان از بیشتر شدن آتش تنور این بازار، در روزهای پایانی آخرین پاییز قرن دارد.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا