رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

به گفته دولتی‌ها بدقولی چین و روسیه باعث شده تا ادامه واکسیناسیون با مشکل مواجه شود. در همین زمینه سخنگوی دولت اظهار داشت به جای واکسیناسیون گروه‌های جدید، تزریق دوز دوم به افراد بالای 70 سال در اولویت است.   در همین حال مسئولان بهداشتی و اعضای کمیته علمی ستاد کرونا در گفت‌وگو با رسانه‌ها […]

به گفته دولتی‌ها بدقولی چین و روسیه باعث شده تا ادامه واکسیناسیون با مشکل مواجه شود. در همین زمینه سخنگوی دولت اظهار داشت به جای واکسیناسیون گروه‌های جدید، تزریق دوز دوم به افراد بالای 70 سال در اولویت است.

 

در همین حال مسئولان بهداشتی و اعضای کمیته علمی ستاد کرونا در گفت‌وگو با رسانه‌ها هشدار داده‌اند تزریق دوز اول واکسن ایمنی ایجاد نمی‌کند و پس از دوز دوم هم ایمنی نسبی است. بنابر این تا زمانی که 70 درصد جمعیت واکسینه نشده‌اند نباید استفاده از ماسک را رها کرد.

 

علاوه بر این برخی رسانه‌ها نتایج یک پژوهش جدید را منتشر ساخته و نوشته‌اند کسانی که کرونا گرفته‌اند تا 10 ماه آینده «احتمالا» کرونا نمی‌گیرند.

 

هر چند در مناطق مختلف کشور آمار رسمی مبتلایان و قربانیان رو به کاهش است و استاندار تهران هم این شیب را نزولی ملایم توصیف کرده اما اوضاع نواحی جنوبی کشور نگران‌کننده است از جمله فرماندار قشم اظهار داشته این منطقه در حادترین وضعیت کرونایی است و به مرحله بحران نزدیک می‌شود.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا