رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

«تهران در اوج گرمای تابستان در آستانه برپایی بیمارستان‌های صحرایی قرار دارد»، «هیچ کجای تهران تخت خالی نیست، دنبالش نگردید.»؛ این‌ها توصیفات روسای بیمارستان‌ها و رئیس مرکز اورژانس تهران از وضعیت این روزهای پایتخت است و در شهرستان‌ها هم اوضاع چندان بهتر نیست.   معاون وزیر بهداشت می‌گوید در برخی مناطق کشور تا 40درصد از […]

«تهران در اوج گرمای تابستان در آستانه برپایی بیمارستان‌های صحرایی قرار دارد»، «هیچ کجای تهران تخت خالی نیست، دنبالش نگردید.»؛ این‌ها توصیفات روسای بیمارستان‌ها و رئیس مرکز اورژانس تهران از وضعیت این روزهای پایتخت است و در شهرستان‌ها هم اوضاع چندان بهتر نیست.

 

معاون وزیر بهداشت می‌گوید در برخی مناطق کشور تا 40درصد از افرادی که برای واکسیناسیون فراخوانده‌ شده‌اند از تزریق خودداری کرده‌اند.

 

به گفته ایرج حریرچی اکنون 92درصد از افراد بستری همان کسانی هستند که واکسن نزده‌اند.

 

برای ترغیب مردم خصوصا سنین بالا به واکسیناسیون پیامک نوبت‌دهی حذف شده و افراد می‌توانند زمان و مکان دریافت واکسن را انتخاب کنند و حتی گفته شده نوع آن را از میان سینوفارم چینی، اسپوتنیک روسی، برکت ایرانی و آسترازنکای سوئدی-انگلیسی.

 

همچنین از عید غدیر (هفتم مرداد) واکسیناسیون معلمان، استادان دانشگاه، زندانیان و بیماران دیابتی کلید خورد.

 

حدود ۱۱ میلیون دٌوز واکسن تاکنون تزریق شده که 2میلیون و ۵۰۰ هزار دوز دوم بوده به این ترتیب حدود سه درصد کل جمعیت ایران اکنون واکسینه شده اند.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا