رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

رخدادهای دوشنبه بورس ادامه روند روز قبل از آن بود و با افت حدود یک درصدی، شاخص کل روی یک میلیون و 475 هزار واحد جای گرفت. قیمت دلار اما رشدی حدود 60 تومانی داشت.   وضعیت بازار نشان می‌دهد که برای تحلیل‌های درازمدت باید به انتظار فرجام یا حداقل مشخص شدن سمت و سوی […]

رخدادهای دوشنبه بورس ادامه روند روز قبل از آن بود و با افت حدود یک درصدی، شاخص کل روی یک میلیون و 475 هزار واحد جای گرفت. قیمت دلار اما رشدی حدود 60 تومانی داشت.

 

وضعیت بازار نشان می‌دهد که برای تحلیل‌های درازمدت باید به انتظار فرجام یا حداقل مشخص شدن سمت و سوی مذاکرات هسته‌ای نشست.

 

برای کوتاه مدت اما تحلیلگران می‌گویند روند شاخص و کلیت بازار تا آخر شهریورماه به همین صورت و به شکل اصلاحی خواهد بود. دلیل این موضوع هم تحولات شرکت‌های سرمایه‌گذاری و صورت‌های مالی شرکت‌ها است.

 

به گفته برخی تحلیلگران بازار سرمایه به نظر می‌رسد گروه معدنی و فلزات اساسی با توجه به شرایط جهانی مطلوب و مناسب می‌توانند پیشتاز بازار باشند.

 

بر اساس این دست تحلیل‌ها، شاخص کل طی شهریورماه در محدوده یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد با توجه به قیمت فعلی دلار نوسان خواهد کرد.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا