رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه 7 آذر 1400
  • الأحد ۲۲ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 28 November

«اخبار و شایعات برجامی ترمز قیمت سکه و دلار را کشید»؛ این جمله رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در شرایطی است که هیچ اتفاق خاصی هنوز در زمینه توافق هسته‌ای رخ نداده است.   البته بر اساس موضع‌گیری‌های دو طرف اصلی توافق هسته‌ای، احتمال توافق خیلی بیشتر از بر هم خوردن میز مذاکرات به […]

«اخبار و شایعات برجامی ترمز قیمت سکه و دلار را کشید»؛ این جمله رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در شرایطی است که هیچ اتفاق خاصی هنوز در زمینه توافق هسته‌ای رخ نداده است.

 

البته بر اساس موضع‌گیری‌های دو طرف اصلی توافق هسته‌ای، احتمال توافق خیلی بیشتر از بر هم خوردن میز مذاکرات به نظر می‌رسد و حتی مخالفان سرسخت برجام در تهران هم حامی توافق شده‌اند؛ از جمله «فریدون عباسی» نماینده مجلس و رئیس سازمان انرژی اتمی دولت دهم که گفته مذاکره امری بلااشکال است.

 

در این فضا، ریزش انواع ارز و بورس ادامه یافت و در روزی که نرخ دلار به 27 هزار و 73 تومان تنزل یافت، شاخص کل بورس هم افتی چشمگیر (39 هزار واحدی) داشت و به یک میلیون و 418 هزار واحد فروغلتید.

 

البته ابهامات مربوط به سیاست‌های اقتصادی دولت هم از دید طیفی از تحلیل‌گران در روند نزولی بورس بی‌تاثیر نبوده و از نگاه آنان فروش اوراق دولتی موجب شده بسیاری از سرمایه‌گذاران اعتمادشان به بازار سرمایه را از دست بدهند.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبط

نظراتحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا