رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شاخص کل بازار سرمایه بعد از چهار روز تعطیلی رشدی هشت‌هزار و 500 واحدی پیدا کرد و به یک میلیون و 157هزار واحد رسید.   قیمت سهام تمام نمادهای خودرویی بورس روز دوشنبه 17 خرداد افزایش یافت و نمادهای بزرگ این گروه مانند خودرو، خساپا، خبهمن و خگستر سبزپوش شدند. در مقابل، نماد انرژی ۳ […]

شاخص کل بازار سرمایه بعد از چهار روز تعطیلی رشدی هشت‌هزار و 500 واحدی پیدا کرد و به یک میلیون و 157هزار واحد رسید.

 

قیمت سهام تمام نمادهای خودرویی بورس روز دوشنبه 17 خرداد افزایش یافت و نمادهای بزرگ این گروه مانند خودرو، خساپا، خبهمن و خگستر سبزپوش شدند. در مقابل، نماد انرژی ۳ بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص داشت.

 

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار درباره شرایط این روزهای بازار گفته شرکت‌هایی که محصولاتشان را در بورس کالای ایران عرضه می‌کنند، در رشد بازدهی شرکت‌ها و به دنبال آن بهبود شرایط سهام شرکت‌ها اثر مثبتی خواهد داشت.

 

گذشت دو روز از اولین مناظرات انتخاباتی باعث نشد تا کش‌وقوس‌های سیاسی مرتبط با بازار سرمایه فروش کند. در ادامه پاسخ دولتی‌ها به نامزدهایی که روی تامین مالی از بازار سرمایه مانور داده و بارها تاکید کردند دولت دست در جیب مردم کرده‌است، معاون بانک صادرات در جواب قاضی زاده هاشمی اعلام داشت این بانک نه تنها هیچ پولی از بورس خارج نکرده، بلکه ۱۸۰ هزار میلیارد ریال برای رونق بورس پرداخته است.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا