رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شاخص کل بازار سرمایه امروز با رشد سه دهم درصدی از مرز یک میلیون و 160هزار واحد گذر کرد.   بانک ملت، ایران خودرو، گروه مپنا، بانک تجارت و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به دیگر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را […]

شاخص کل بازار سرمایه امروز با رشد سه دهم درصدی از مرز یک میلیون و 160هزار واحد گذر کرد.

 

بانک ملت، ایران خودرو، گروه مپنا، بانک تجارت و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به دیگر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

 

بر خلاف روزهای گذشته که رشد نسبی شاخص کل با افزایش قیمت دلار گره خورد بود، سبزپوشی این هفته با درجا زدن قیمت ارز همراه بود و قیمت دلار روی 23 هزار و 500 تومان تقریبا ثابت بود.

 

به نوشته برخی رسانه‌های اقتصادی در توضیح روند تحولات بورس ثبت خالص خرید 180 میلیارد تومانی حقیقی، خروج پول از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله به میزان 141 میلیارد تومان و همچنین افزایش ارزش معاملات خرد به 2939 میلیارد تومان بر امیدها نسبت به آینده بازار سهام افزوده است.

 

امروز نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: چرا مصوبات شورای عالی بورس درباره سهامداران خرد و حقیقی را اجرا نمی‌کنید؟

 

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا