رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

گشایش بازار سرمایه در ابتدای چهارمین هفته خردادماه افتی حدود هفت هزار واحدی داشت (6دهم درصد) و به یک میلیون و 145هزار واحد تنزل یافت.   بسیاری در آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات1400 به موضوع بورس چشم دوخته بودند؛ جایی که عبدالناصر همتی در برابر انتقادات رقبا همه مسئولیت‌ها را متوجه رئیس‌جمهوری و وزیر اقتصاد […]

گشایش بازار سرمایه در ابتدای چهارمین هفته خردادماه افتی حدود هفت هزار واحدی داشت (6دهم درصد) و به یک میلیون و 145هزار واحد تنزل یافت.

 

بسیاری در آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات1400 به موضوع بورس چشم دوخته بودند؛ جایی که عبدالناصر همتی در برابر انتقادات رقبا همه مسئولیت‌ها را متوجه رئیس‌جمهوری و وزیر اقتصاد کرد و گفت قبل از ریزش شدید بورس نامه‌ای انذارآمیز به رهبری نوشته است.

 

البته فرهاد دژپسند هم به رسانه‌ها گفته ما برای هدایت و کنترل بازار آمدیم از دولت، مجلس و شورای هماهنگی اقتصاد مصوبه‌ای را گرفتیم، اما بعدش شاهد بودیم که نرخ بهره بین بانکی به شدت افزایش یافت.

 

با این حال هر هفت نامزد هر یک به نوعی وعده داده‌اند در اسرع وقت پول رفته از جیب مردم را به آن‌ها بازخواهند گرداند.

 

در کش و قوس افکندن توپ به زمین دیگری و در حالی که معلوم نیست نتایج مذاکرات وین در بازار سرمایه چه زمانی خود را نمایان سازد نوید قدوسی، کارشناس بورس درباره هفته جاری پیش‌بینی کرده بازار تا مشخص نشدن نتیجه انتخابات مردد و منتظر است و پیش‌بینی می‌شود فشار فروش در هفته جاری بالا باشد.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبط

نظراتحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا