رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

بازار سهام پس از جهش دیروز، در دهمین روز مرداد هم سبزپوش شد و شاخص کل با رشدی حدود 65صدم درصدی به یک میلیون و 360 هزار واحد رسید.   در اتفاقی بی‌سابقه در معاملات روز یکشنبه تعداد نمادهای سبزپوش بازار با تعداد نمادهایی که کاهش قیمت داشتند برابر شد.   در دومین روز هفته […]

بازار سهام پس از جهش دیروز، در دهمین روز مرداد هم سبزپوش شد و شاخص کل با رشدی حدود 65صدم درصدی به یک میلیون و 360 هزار واحد رسید.

 

در اتفاقی بی‌سابقه در معاملات روز یکشنبه تعداد نمادهای سبزپوش بازار با تعداد نمادهایی که کاهش قیمت داشتند برابر شد.

 

در دومین روز هفته و پس از افزایش نرخ ارز و رسیدن آن به 25 هزار و 500 بازار خودرو هم شاهد افزایش قیمت‌ها بود. مثلا 206 تیپ 2 مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ میلیون طی فقط یک روز به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان رسید و پژو پارس ۲۵۴ میلیون قیمت خورد. پراید مدل ۱۱۱ هم مرز 142 میلیونی را پشت سر گذاشت.

 

در بازار طلا هر چند سکه امامی به قیمت 11 میلیون و 200 هزار تومان برگشت و برخلاف ده روز گذشته روند کاهشی بود اما تحلیلگران از افزایش تقاضا در این بازار خبر می‌دهند.

به گزارش ایران مامن، در بازار مسکن و ارز هم پایان دولت روحانی بهانه‌ای شد تا رسانه‌های اقتصادی بار دیگر روی رشد 700درصدی بهای دلار و میانگین قیمت مسکن طی 8 سال انگشت بگذارند.

 

 

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا