رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۲ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 1 August

بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی، شهرستان‌های گناباد (خراسان رضوی)، امیدیه و هندیجان (خوزستان)، ایرانشهر، چابهار و نیک‌شهر (سیستان و بلوچستان)، پاوه (کرمانشاه)، بستک، بندرلنگه، بندرعباس، پارسیان، جاسک، حاجی‌آباد، رودان، قشم و میناب (هرمزگان) قرمز اعلام شد.   در شبانه روز گذشته همچنین مساله کرونا بیش از همه حوزه ها با ورزش و سیاست گره خورد. […]

بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی، شهرستان‌های گناباد (خراسان رضوی)، امیدیه و هندیجان (خوزستان)، ایرانشهر، چابهار و نیک‌شهر (سیستان و بلوچستان)، پاوه (کرمانشاه)، بستک، بندرلنگه، بندرعباس، پارسیان، جاسک، حاجی‌آباد، رودان، قشم و میناب (هرمزگان) قرمز اعلام شد.

 

در شبانه روز گذشته همچنین مساله کرونا بیش از همه حوزه ها با ورزش و سیاست گره خورد.

 

در روزی که صداوسیما و نامزدهای ریاست‌جمهوری به کلی تبعات ویرانگر کرونا در کسب‌وکار و معیشت مردم را در مناظرات فراموش کردند، ستاد مقابله با کرونا در ورزش درخواست ورود 20درصدی تماشاگران به ورزشگاه‌ها در فصل آتی لیگ فوتبال برتر را به ستاد ملی کرونا ارائه داد.

 

همچنین ماجرای تست کرونای اعضای تیم ملی فوتبال ایران و تیم‌های رقیب در مسابقات حساس بحرین مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

 

از تازه‌ترین هشدارهایی که درباره کرونا طی روزهای اخیر در رسانه‌ها می‌چرخد احتمال درگیری اعضایی مانند ریه و قلب مدت‌ها پس از بهبودی است که پیشروی آن از نگاه متخصصان می‌تواند مشکلاتی جدی را برای افراد رهاشده از کرونا به بار آورد.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا