رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

در پاسخ به نگرانی‌ها در خصوص منقضی شدن مهلت دوز دوم واکسن کرونا و بی‌اثر شدن دوز اول، رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد تاکنون این اتفاق برای هیچ هم‌وطنی نیافتاده و به هر طریق از مبادی داخلی باشد یا خارجی واکسن تامین خواهد شد.   از سوی دیگر رئیس کمیته علمی ستاد کرونا […]

در پاسخ به نگرانی‌ها در خصوص منقضی شدن مهلت دوز دوم واکسن کرونا و بی‌اثر شدن دوز اول، رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد تاکنون این اتفاق برای هیچ هم‌وطنی نیافتاده و به هر طریق از مبادی داخلی باشد یا خارجی واکسن تامین خواهد شد.

 

از سوی دیگر رئیس کمیته علمی ستاد کرونا اظهار داشت واکسن برکت از سینوفارم چینی بهتر است و بیش از 90درصد ایمنی‌زایی دارد. تاکنون هم نهایت سخت‌گیری‌ها درباره صدور مجوز تزریق آن اعمال شده است.

 

همزمان با انتشار اخباری درباره خرید و فروش تست منفی کرونا و تخلفات آزمایشگاه‌ها در فروش برگه آزمایش جعلی با قیمت‌هایی بین 2 تا 5 میلیون تومان، تجمع تبلیغاتی رئیسی دراهواز هم خبرساز شد. در پاسخ، یک منبع نزدیک به ستاد رئیسی به رسانه‌ها گفته این برنامه با مجوز ستاد کرونا در فضای باز برگزار و به رغم استقبال گسترده تلاش شده تا ازدحام به وجود نیاید.

 

خبر دیگر اینکه اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای جزئیات حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا را اعلام کرده است.

 

 

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا