رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

*طرح جدید مجلس برای کنترل‌ فضای مجازی و پیام‌رسان‌های تلفن همراه و قرارگرفتن مدیریت گذرگاه‌های اینترنت در اختیار نیروهای مسلح نگاه بسیاری را به خود دوخته است. سردبیر تجارت‌نیوز توئیت کرده بیش از 50میلیون ایرانی در تلگرام و 12 میلیون در بازار رمزارز فعالند. آیا مجلس می‌خواهد برای همه‌این‌ها مجازات حبس در نظر بگیرد؟   […]

*طرح جدید مجلس برای کنترل‌ فضای مجازی و پیام‌رسان‌های تلفن همراه و قرارگرفتن مدیریت گذرگاه‌های اینترنت در اختیار نیروهای مسلح نگاه بسیاری را به خود دوخته است. سردبیر تجارت‌نیوز توئیت کرده بیش از 50میلیون ایرانی در تلگرام و 12 میلیون در بازار رمزارز فعالند. آیا مجلس می‌خواهد برای همه‌این‌ها مجازات حبس در نظر بگیرد؟

 

*پیشروی‌های طالبان در افغانستان باعث شده برخی در این کشور تهران را به تجهیز این گروه متهم سازند. روزنامه کیهان در این باره نوشته طالبان امروز دیگر مثل دیروز رعب‌آور نیست.

 

*پس از هشدار فرانسه و آمریکا درباره شکست مذاکرات هسته‌ای و اظهارات مقامات آمریکایی درباره رفع نشدن همه تحریم‌های مدنظر تهران، فارین پالیسی نوشت مذاکرات برجام به مویی بند شده است.

 

*رئیسی در برنامه «بدون تعارف» صداوسیما گفت با اقشار ضعیف ارتباط خوبی دارد و بستگانش را در ارتباطات و انتصابات دخالت نمی‌دهد. این اظهارات واکنش‌های زیادی به دنبال داشت. حسام الدین آشنا مشاور سابق روحانی توئیت کرده اگر برنامه صداوسیما بدون تعارف بوده پس باتعارف کدام است؟

 

*اظهارات سیداحمد خاتمی که استقبال عمومی از رئیسی را تاریخی و بی‌نظیر خوانده از سوی برخی رسانه‌های فارسی‌زبان خارجی دروغ شاخدار خوانده شد.

 

*در میان تصاویر تجمع سالمندان در مراکز تزریق واکسن کرونا، برخورد شدید یک مامور نیروی انتظامی با برخی سالمندان و هل دادن و انداختن آن‌ها پربازتاب شد.

 

*مشاور حقوقی رئیس جمهوری اظهار داشته با توجه به دیدگاه‌های فقهی و حقوقی بیش از 10 سال حبس برای پدر مرتکب قتل فرزند نمی‌توان در نظر گرفت.

 

*محمدحسین صفار هرندی وزیر ارشاد دولت نهم، «نه» رئیسی به دیدار با بایدن را «غیرمطلق» دانسته است.

 

*به گزارش شبکه حقوق بشر کردستان طی ماه گذشته 7 کولبر ایرانی جان خود را از دست داده‌اند.

 

*در حالی که در ایران و بسیاری از کشورها، برخی شهرها با گرمایی کم‌سابقه دست‌وپنجه نرم می‌کنند، تصاویر برف سنگین در آرژانتین خبرساز شده است.

 

*برخی بازیگران سینما و تلویزیون به تخریب 2سینمای تاریخی در مشهد اعتراض کرده‌اند.

 

*سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفته رجیستری کردن گوشی‌ها سود 10هزارمیلیارد تومانی داشته است.

 

*دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت 90درصد تریاک و 70درصد مورفین اکتشافی جهان توسط ایران انجام می‌شود.

 

*فرزانه فصیحی دونده ایرانی دو 100 متر به المپیک 2020 توکیو راه یافت.

 

*در حالی که برخی رسانه‌های از رفتن ایرانیان به افغانستان و ارمنستان برای دریافت واکسن کرونا خبر می‌دهند، تیم پرورش اندام ایران به دلیل نزدن واکسن کرونا از گرجستان دیپورت شد.

 

*گزارش اخیر وزارت دفاع آمریکا درباره دیده شدن 144 شی پرنده از سال 2004 تاکنون بازتاب فراوانی در جهان داشته است.

 

*به گزارش ایران‌مامن، اظهارات امام‌جمعه کرج درباره پول‌پاشی و خرید رای در انتخابات، افشاگری‌های منوچهر متکی وزیر امور خارجه احمدی‌نژاد درباره روابط وی و ظریف، جدال مجازی نوید محمدزاده با جواد عزتی، فروریختن برج 12طبقه میامی آمریکا، حکم 22.5سال زندان برای قاتل جرج فلوید، کشته شدن 3 نفر بر اثر حمله با چاقو در شهر وورتسبورگ آلمان، دیدار رهبران افغانستان با بایدن و … از دیگر موضوعات مورد توجه مجازی‌ها بود.

 

 

 

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبط

نظراتحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا