رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

در اولین روز از آخرین هفته ریاست جمهوری روحانی، قیمت دلار به سمت کانال 26 هزار تومانی جهش کرد اما در نهایت حدود 300 هزار تومان برای ورود به این کانال کم آورد.   سکه امامی هم از مرز 11 میلیون و 500 هزار تومان عبور کرد و بهار آزادی هم به 10میلیون و 999 […]

در اولین روز از آخرین هفته ریاست جمهوری روحانی، قیمت دلار به سمت کانال 26 هزار تومانی جهش کرد اما در نهایت حدود 300 هزار تومان برای ورود به این کانال کم آورد.

 

سکه امامی هم از مرز 11 میلیون و 500 هزار تومان عبور کرد و بهار آزادی هم به 10میلیون و 999 هزار تومان رسید.

 

بازار سهام اما جهشی بلندتر داشت و با رشد حدود 35هزار واحدی، (معادل 2.66) درصد، بسیاری از سهامداران را غافلگیر کرد تا شاخص کل روی عدد یک میلیون و 351.5قرار بگیرد.

 

ویژگی امروزِ بازارها طرح چشم‌انداز افزایش قیمت دلار بود و برخی حتی درباره امکان رسیدن این ارز خارجی به رقم 32 هزار تومان سخن گفتند.

 

همه این تحولات افزایشی و در واقع التهابی که حتی در بازار خودرو هم تا حدی خود را نشان داد در شرایطی است که بازارها با رویداد خاصی از جنس اقتصادی مواجه نشدند.

 

در مقابل، تحلیلگران چشم‌اندازهای نه چندان روشن مذاکرات برجامی، تنش در آب‌های دربای عمان پس از هدف قرار گرفتن کشتی اسرائیلی، پس‌لرزه‌های طرح اینترنتی مجلس، جولان دوباره کرونا در سطح جهان و … را به عنوان متغیرهای دخیل در اوضاع بازارها مورد توجه قرار دادند.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا