رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۶ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 20 January

با پایان کار دولت روحانی که مجری‌های صداوسیما بی‌پروا منصب‌داران اجرایی را به دلایل‌ ناکارآمدی مقابل گرانی و آبگرفتگی و زلزله و کرونا و … زیر اخیه می‌کشیدند، بسیاری تصور می‌کردند روابط بین دولت و صداوسیما گل‌وبلبل شود.   ادامه وضعیت سابق باعث شده تا هنوز شاهد تک‌‌حمله‌هایی از مجری-بازیگرهای انتقادی صداوسیما به وزارتخانه‌های اقتصادی […]

با پایان کار دولت روحانی که مجری‌های صداوسیما بی‌پروا منصب‌داران اجرایی را به دلایل‌ ناکارآمدی مقابل گرانی و آبگرفتگی و زلزله و کرونا و … زیر اخیه می‌کشیدند، بسیاری تصور می‌کردند روابط بین دولت و صداوسیما گل‌وبلبل شود.

 

ادامه وضعیت سابق باعث شده تا هنوز شاهد تک‌‌حمله‌هایی از مجری-بازیگرهای انتقادی صداوسیما به وزارتخانه‌های اقتصادی دولت باشیم.

 

انتقادهای بی‌هزینه صداوسیمایی و سایر رسانه‌های حکومتی در حالی ادامه دارد که خبرنگارهای بی‌پشتوانه بخاطر یک خبر با سنگین‌ترین هزینه‌‌ها مواجهند.

 

اواخر شهریور بود که خبر بازدداشت ۱۱روزه سینا قلندری بخاطر انتشار خبر قتل ناموسی مبینا سوری همسر نوجوان یک روحانی در استان لرستان بازتابی گسترده یافت.

 

حالا همزمان با شکایت وزارت نفت از عاطفه اسماعیلی افشاگر حقوق‌های نجومی نفت‌ها، همسر احسان پارسا خبرنگار محیط زیستی از گرفتاری او در زندان خبر داده است.

 

دلیل این بازداشت هم انتشار تصاویر کولی گرفتن مدیرکل محیط زیست لرستان برای عبور از یک چشمه بوده است.

 

 

مهرداد بیرانوند مدیر کل محیط زیست گفته پارسا باید عذرخواهی کند تا مورد بخشش قرار گیرد و گفته استخوان پایش درز برداشته که کولی گرفته است.

 

سرجمع اتفاقات اخیر اینکه طی ماه‌های اخیر خبرنگاران و اهالی رسانه سیگنال‌های دست به عصا رفتن را دریافت کرده‌اند.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبط

نظراتحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا