رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی ایران ‎مامن

iranmaeman


  • یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۲ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 1 August

واکنش بازار سرمایه به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در روز شنبه 29 خرداد، رشد بیش از 14 هزار واحدی بود و شاخص کل به یک میلیون و 162 هزار واحد رسید.   علاوه بر بازار سرمایه، بسیاری به بررسی و تحلیل تاثیرات اعلام نتایج انتخابات بر بازار ارز و سکه توجه نشان دادند. پس از […]

واکنش بازار سرمایه به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در روز شنبه 29 خرداد، رشد بیش از 14 هزار واحدی بود و شاخص کل به یک میلیون و 162 هزار واحد رسید.

 

علاوه بر بازار سرمایه، بسیاری به بررسی و تحلیل تاثیرات اعلام نتایج انتخابات بر بازار ارز و سکه توجه نشان دادند. پس از فراز و فرود‌های امروز بازار ارز و قرار گرفتن دلار روی خط 23 هزار و 500 تومان، یکی از رسانه‌های اقتصادی گفت‌وگویی را با برخی دلالان ارز داشت. به گزارش تجارت نیوز، دلالان بازار ارز می‌گویند بازار فعلا یکی دو ماه نزولی است اما بعد از آن همه چیز به نتیجه مذاکرات بستگی دارد.

 

اقتصادنیوز هم سناریوهای کاهش نرخ ارز را بر اساس احتمالات مربوط به توافق هسته‌ای تا پایان تابستان و نیز افت قیمت دلار در معاملات پشت خطی مورد بررسی قرار داد.

 

با این حال این رسانه چنین احتمالی را هم مطرح کرد که افت قیمت طلا در بازارهای جهانی موجب خواهد شد سکه بازان برای حمایت از دارایی خود وارد بازار دلار شوند و آن را بالا ببرند. طلا روز جمعه زیر مرز هزار و ۸۰۰ دلاری بسته شد و این عامل ارزش سکه را تحت فشار زیادی قرار می دهد.

آیا این محتوا را می پسندید ؟!
بله
تقریبا
خیر

اخبار مرتبطحالت شب

حالت شب

نرخ ارز

آب و هوا