تاریخ انتشار : یکشنبه 21 دی 1399 - 11:28
کد خبر : 4633

در تهران کی با چی بیرون می‌رود؟ ترافیک طبقاتی!

در تهران کی با چی بیرون می‌رود؟ ترافیک طبقاتی!

ایسپا در آذرماه نظرسنجی از میان هزار و ۲۸ تهرانی بالای ۱۸ سال انجام داده و پرسیده است که برای تردد شهری از چه وسیله ای استفاده می‌کنند.   بر اساس نتایج نظرسنجی، ۴۰.۶ درصد از خودروی شخصی، ۲۳.۶درصد از مترو، ۱۲.۶درصد از اتوبوس، ۹.۸درصد از آژانس یا تاکسی‌های آنلاین استفاده می‌کردند.همچنین ۵.۴ از موتورسیکلت

ایسپا در آذرماه نظرسنجی از میان هزار و ۲۸ تهرانی بالای ۱۸ سال انجام داده و پرسیده است که برای تردد شهری از چه وسیله ای استفاده می‌کنند.

 

بر اساس نتایج نظرسنجی، ۴۰.۶ درصد از خودروی شخصی، ۲۳.۶درصد از مترو، ۱۲.۶درصد از اتوبوس، ۹.۸درصد از آژانس یا تاکسی‌های آنلاین استفاده می‌کردند.همچنین ۵.۴ از موتورسیکلت و۳.۲ درصد از تاکسی استفاده می‌کردند.

 

همچنین ۴۳.۸ درصدشان گفته‌اند سنگینی ترافیک نسبت به پارسال بیشتر شده، ۲۶.۲ درصد گفته‌اند کاهش یافته و ۲۶.۹ درصد گفته‌اند تغییر نکرده است.همچنین ۴۵.۲ درصد از پاسخگویان وضعیت آلودگی هوا را نسبت به پارسال بیشتر دانسته اند.

 

بر اساس نتایج نظرسنجی، کسانی که سرانه هزینه ماهانه آن‌ها در ماه بیش از سه میلیون تومان است به نسبت از دیگران بیشتر از وسیله شخصی برای تردد استفاده می‌کنند. کسانی هم که سرانه هزینه ماهانه آن ها کمتر از یک میلیون تومان است بیشتر سوار مترو و اتوبوس می‌شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مداد مشکی

کسب‌وکار
تبلیغات